OFERTA
Wymurówki
ogniotrwałe
Roboty termoizolacyjne
Pozostałe usługi
  INFORMACJE
O nas
Kontakt i mapka
 
Strona główna
wizytówka
O nas
 
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RENOPIEC" Sp. z o.o. powstało w 1993 r w wyniku likwidacji Oddziału Produkcyjnego Stalowa Wola stanowiącego zorganizowaną część Zakładu Budowlano-Montażowego Energetyki w Radomiu.

Zasadniczy przedmiot działalności Firmy stanowi wykonawstwo wymurówek ogniotrwałych i robót termoizolacyjnych kotłów, urządzeń energetycznych, pieców i urządzeń hutniczych, a w szczególności pieców do obróbki cieplnej. Ponadto realizujemy zamówienia dotyczące usług remontowych ogólnobudowlanych, zabezpieczeń antykorozyjnych urządzeń i konstrukcji stalowych, robót blacharskich i pokrewnych.

Zamawiającymi nasze usługi są głównie elektrownie, ciepłownie, huty oraz zakłady użyteczności publicznej. W zależności od potrzeb zatrudniamy kilkudziesięciu fachowców posiadających duże doświadczenie zawodowe i odpowiednie kwalifikacje. "RENOPIEC" jest obecny na rynku usług budowlanych od 10.lat. Oferty nasze budzą uznanie klientów. Świadczą o tym systematyczne zamówienia wykonania robót przez znane w całym kraju zakłady przemysłowe do których należą: Elektrownia Stalowa Wola S.A., Huta Stalowa Wola S.A., EC WSK Rzeszów, PZL Mielec i wiele innych.